Privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika

Tervitame teid meie veebisaidil. Meie privaatsuspoliitika selgitab, kuidas meie ettevõte kogub, kasutab ja kaitseb teie isikuandmeid. Palun lugege järgmised tingimused hoolikalt läbi, et mõista, kuidas me teie isikuandmeid kogume ja kasutame.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Me võime koguda isikuandmeid, nagu teie nimi, kontaktandmed, e-posti aadress ja telefoninumber. Me kasutame neid andmeid ainult teiega suhtlemiseks ja teie poolt esitatud päringutele vastamiseks.

Küpsised

Meie veebisait võib kasutada küpsiseid, et kohandada teie kogemust meie veebisaidil. Küpsised on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse teie arvutisse ja võimaldavad meil tuvastada ja meelde jätta teie eelistusi.

Kolmandate osapoolte lingid

Meie veebisait võib sisaldada kolmandate osapoolte lingid teistele veebisaitidele, mida me ei kontrolli. Me ei vastuta nende veebisaitide privaatsuspoliitika eest ega nende poolt kogutavate isikuandmete eest.

Turvalisus

Teie isikuandmete kaitsmiseks kasutame me turvameetmeid, et vältida nende kaotamist, kuritarvitamist või volitamata ligipääsu.

Andmete jagamine

Me ei jaga teie isikuandmeid kolmandate osapooltega ilma teie nõusolekuta, välja arvatud juhul, kui see on seadusega nõutud.

Muudatused privaatsuspoliitikas

Meie privaatsuspoliitika võib aeg-ajalt muutuda. Kõik muudatused avaldatakse sellel lehel.

Teie õigused

Teil on õigus küsida juurdepääsu, parandada, piirata või kustutada teie isikuandmeid meie süsteemidest.

Kontaktinfo

Kui teil on küsimusi meie privaatsuspoliitika kohta, võtke meiega ühendust järgmisel aadressil: koolitused@tervishoiuakadeemia.ee.

Viimati uuendatud: 02/04/2024

Palun pöörake tähelepanu sellele, et see on üldine näidis, mille saab kohandada vastavalt teie ettevõtte spetsiifikale ja kohalikele seadustele ning reguleerivatele nõuetele. Soovitan konsulteerida õigusnõustajaga, et veenduda, et teie privaatsuspoliitika vastab kõigile kehtivatele õiguslikele nõuetele.